Barazim në miqësoren e Superiores, Flamurtari e Bylisi “paqja” para startit

Flamurtari dhe Bylisi kanë luajtur sot miqësoren e fundit në prag të startit të pjesës së dytë të garës. Takimi i zhvilluar në stadiumin Flamurtari ka qenë mjaft i bukur, me raste nga të dyja skuadrat, pro të dyja pjesët kanë përfunduar me shifrat e bardha 0-0.

Tashmë, Flamurtari dhe Bylisi do të mendojnë për ndeshjet e para zyrtare të 2020. Kujtojmë që Flamurtari ka një transfertë delikate me Vllazninë në Shkodër, dhe Bylisi po ashtu udhëton drejt Tiranës, ku luan me 24 herë kampionët e vendit.

Të dy trajnerët si Troisi, ashtu edhe Dovedan kanë mbetur mjaft të kënaqur me miqësoren e zhvilluar sot në Vlorë.

E.S./Vipspoort.al/

more recommended stories

mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan