sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Apolonia, vlonjatët nuk bindin, një tjetër mbrojtës nga Kategoria e Parë drejt akordit

Apolonia duket se nuk ka mbetur e kënaqur nga lojtarët që ka pasur në provë dhe me shumë gjasa, Gersi Diamanti dhe Qarrri do të largohen, pais janë provuar në testin me ballshiotët. Trajneri Mërgjyshi e ka shfrytëzuar testin me Bylisin për të parë lojtarët në provë, por edhe disa nga të ardhurit.

Guri ka bindur dhe do të qëndrojë në Fier, ndërkohë që për qendrën e mbrojtjes në Fier janë duke parë një futbollistë që ka luajtur në Kategorinë e Parë dhe Superiore. Xhuljan Turhani qqë ka qenë pjesë e cërrikasve mund të bëhet pjesë e Apolonisë.

Ndërkohë që klubi fierak duket e ka hequr dorë edhe nga nigeriani Ejoh, pasi klubi peqinase ka vendosur që ta çojë te Egnatia.

/Vipsport.al/