sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

VIDEO / Mesi nuk ka mëshirë as në stërvitje, dhuron spektakël dhe turpëron shokët e skuadrës

Pak ditë më parë, Leo Mesi konfirmoi edhe një herë tjetër se është padyshim një nga futbollistët më të mirë në histori, duke fituar për herë të gjashtë “Topin e Artë”. Ylli argjentinas vazhdon të jetë protagonist te Barcelona dhe të dhurojë spektakël në fushë dhe gola mjaft të bukur.

Paraqitjet që bën në fushë, Mesi nuk i kursen as në stërvitje dhe së fundmi është publikuar një video nga stërvitja lër ndeshjen e radhës në kampionat kundër Majorkas sonte në mbrëmje. Mesi dhuron spektakël me topin duke shënuar gola mjaft të bukur dhe duke dribluar rregullisht shokët e tij.

Kalimi i topit mes këmbëve, duket diçka shumë e lehtë nga ylli argjentinas duke dhënë idenë se futbolli është diçka që mund të bëhet shumë lehtë. /Erjon Allaraj-VipSport.al/