sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

VIDEO / E moshuara fiksohet pas Murinjos, në trupin e saj gjenden 38 tatuazhe të teknikut portugez

Zhoze Murinjo është padyshim një nga trajnerët më të mirë në botë dhe protagonist si në fushën e blertë, ashtu edhe jashtë saj. Karakteri i trajneri portugez shpesh herë e bën pre të polemikave të shumta dhe të urrejtjeve nga tifozeritë kundërshtare por ka edhe shumë tifozë që janë të fiksuar pas tij.

E tillë është tifozja 62-vjeçare, Vivien Badikot e cila ka një dashuri të madhe për trajnerin portugez. Trupin e saj, ia ka kushtuar tatuazheve për trajnerin portugez dhe deri më tani, numëron plot 38 tatuazhe që lidhen me “Special One”. Të parin tatuazh, 62-vjeçarja e ka bërë në vitin 2017 ndërsa të fundit vetëm pak ditë më parë dhe lidhet me emërimin e tij si trajner te Totenhemi.

Në trupin e saj ka tatuazhe të çuditshme dhe me Murinjon që shfaqet në forma të ndryshme. Në një tatuazh, ai ka rolin e “50 Shades of Gray”, ndërkohë që paraqitet edhe si Santa Klaus, në zemër të kuqe dhe si “Godfather”. “Murinjo është i pashëm, inteligjent dhe e dua për ato që ka arritur si trajner. Është shumë i rëndësishëm për mua sepse e dua. Do të bëja edhe më shumë se kaq dhe po mendoj se çfarë do të bëj tjetër. Është shumë seksi ta shohësh nga stërvitja në ndeshje”, u shpreh Badikot. /Erjon Allaraj-VipSport.al/