sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Skënderbeu pranë zonave të prekura nga tërmeti, fton tifozët në stadium për të dhuruar përfitimet

Skënderbeu rikthehet në shtëpi pas humbjes kundër Teutës dhe pret skuadrën e Vllaznisë. Skuadra korçare ka pasur oshilacione të shumta këtë sezon dhe çdo pikë është shumë e rëndësishme për objektivat që skuadra ka. Ndeshjen e radhës në shtëpi, korçarët kërkojnë mbështetje masive dhe jo vetëm për skuadrën.

Të gjitha përfitimet nga shitja e biletave, do të shkojnë për ndihma në zonat e prekura nga tërmeti ndërkohë që diçka të tillë e kanë bërë thuajse të gjitha klubet në Shqipëri dhe jo vetëm. Vlen për t’u theksuar se javën e shkuar, stadiumet ne Shqipëri ishin thuajse bosh megjithëse ishte njoftuar se përfitimet do të ishin për ndihma.

“Të shtunë, data 14 dhjetor, Ora 16:00 në stadiumin ‘Skënderbeu’ luhet takimi i javës së 15-të ndaj Vllaznisë.

Ju njoftojmë se ka nisur shitja e biletave të ndeshjes të cilat mund ti blini në pikat e zakonshme:

– Pika e shitjes ngjitur me bankën ‘Credins’

– Pika e shitjes (20 metra poshtë dyqanit vodafone) pranë stadiumit.

– Pika e shitjes së gazetave (pazari)

– Stadiumi ‘Skënderbeu’ (Ditën e ndeshjes)

Çmimet e biletave janë si më poshtë:

– Tribuna Gold A & B – 1000 Lekë

– Tribuna A, B – 400 Lekë

– Tribuna C – 300 Lekë

– Tribuna E, D – 200 Lekë

– Tribuna E (Miqtë) – 200 Lekë

Siç edhe ju kemi njoftuar paraprakisht, Klubi i Futbollit “Skënderbeu” ka vendosur të dhurojë të gjitha fitimet e ndeshjes të javës së 15-të ndaj Vllaznisë në ndihmë të familjeve të prekura nga tërmeti i datës 26 nëntorit.

Bëjmë thirrje tifozavë bardhekuq dhe komunitetit sportdashës të ndihmojnë dhe kontribojnë sadopak për familjet e prekura nga kjo fatkeqësi natyrore. Të gjithë bashkë #përShqipërinë”, shkruhej në njoftimin e klubit korçar. /Erjon Allaraj-VipSport.al/