Shehi: Isha në stadium jo vetëm si njeri i sportit por edhe si banor i Durrësit, aktiviteti ndihmon të lehtësojmë dhimbjen

Orges Shehi ishte i pranishëm në stadiumin “Niko Dovana”. Ne fakt jo vetëm si ish-portier te Teuta apo dhe ish-lojtar dhe trajner te Skënderbeu por edhe si një djalë durrsak.

Për “Top Chanel”, Orges Shehi tha: “Mendoj se klubi ka bërë gjënë më të mirë pasi duhet të sensibilizohemi te gjithë. Unë jam këtu jo si njeri i sportit por edhe si banor i Durrësit duke qenë se qyteti është përfshirë nga një ngjarje e rendë por edhe e dhimbshme.

Ndaj ky sensibilizim dhe ky aktivitet ndikon për të lehtësuar sadopak dhimbjen”,- tha Shehi që ndiqte nga shkallët e stadiumit ndeshjen Teuta-Skënderbeu e cila përfundoi 1-0 me golin e Lorencio Vilës së skuadrës së qytetit të Durrësit. /VipSport.al/

mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan