sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

FOTO / Derbi vazhdon në rrjetet sociale, “Fanatics” e “Guerrils” nuk kursejnë talljet

Derbi kryeqytetas, ashtu si zakonisht, ka vazhduar në rrjetet sociale edhe pas përfundimit të sfidës. Më në fund tifozët e Tiranës kishin se përse të krenoheshin para rivalëve historikë dhe kanë shfrytëzuar menjëherë rastin për të bërë ironi me stadiumin e ri.

Të parët e nisën “Tirona Fanatics” me një postim që kujtonte “inaugurimin” e stadiumit të ri në kryeqytet. “F$HF, morra…ta gëzoni stadiumin. I bukur duket kshu…”, shkruanin ata teksa postonin foton e fillimit të ndeshjes me tribunën e tyre në festë.

Më pas, e kishte radhën grupimi “Ultras Guerrils” të përgjigjej duke kujtuar kalvarin e gjatë të vuajtjeve të bardhebluve për të fituar një derbi. “5 vjet, 10 muaj e 6 ditë! Humbët a fitut ju prap do hani m**”, shkruhej në postimin që ishte si përgjigje për tifozët e Tiranës. /vipsport.al/