Flamurtari “gjysmak” me Bylisin, mungon edhe sulmuesi fierak

Flamurtari do të ketë probleme për ndeshjen e radhës me Bylisin, madje janë gjysma e titullarëve që mungojnë. Pa Nebihun, Bajraktareviçin apo dhe Memën që dihet që nuk do të jenë më pjesë e skuadrës edhe Andi Ribaj mungon ndaj Bylisit.

Ribaj ka plotësuar numrin katër të kartonëve të verdhë dhe është një tjetër mungesë e rëndësishme ndaj ballshiotëve. Por, jo vetë,m, nuk dihet se çfarë vendimi do të marrë edhe sulmuesi Xhevahir Sukaj, i cili nuk ka qenë fare me skuadrën në transfertën e Laçit.

Kriza vlonjate duket se ka bërë që shumë lojtarë të “dorëzohen” dhe të mendojnë vetlargimin, pasi nuk kanë marrë asnjë lekë në Vlorë dhe në të tilla kushte e kanë thuajse të pamundur që të vazhdojnë të luajnë…

E.S./Vipsport.al/

mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan