Problemet për Interin nuk marrin fund, dëmtohet sërish mesfushori më i rëndësishëm

Interi duhet të lërë pas humbjen ndaj Dortmundit dhe nesër në “San Siro” pret skuadrën e Veronës. Zikaltërit do të vuajnë edhe mungesat e shumta ku Asamoah, D’Ambrosio, Sançez, Politano ishin futbollistët që nuk llogariteshin por tashmë një tjetër emër i është shtuar kësaj liste të gjatë futbollistësh.

I rikthyer vetëm në ndeshjen ndaj Dortmundit, u duk se problemet morën fund për mesfsuhorin Stefano Sensi por duket se gjërat kanë ndryshuar sërish. Mesfushori italian ka pësuar një dëmtim në stërvitjet e fundit dhe nuk do të jetë i gatshëm për ndeshjen përballë Veronës. Në lidhje me gjendjen e tij goli edhe vetë Konte në konferencën e sotme ku shtoi se ka provuar ta menaxhojë më mirë situatën e tij.

Zikaltërit do të tentojnë që në merkaton e janarit të afrojnë mesfushorë të tjerë për të mbushur hapësirat dhe një nga to është edhe De Paul apo Kastrovilli teksa për sulmin ka dalë në skenë emri i francezit Oliver Zhiru. /Erjon Allaraj-vipSport.al/

'; } ?>

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al