sex hikayeleri porno izle kartal escort

Një trajner jo vetëm për anën teknike, Konte leksion futbollistëve si të bëjnë seks

Antonio Konte ka një stil të veçantë të trajnuarit teksa njihet si person autoritar dhe me shumë karakter. Për këtë arsye futbollistët do të ishin të gatshëm të zbatonin të gjithë urdhrat nga ai. Por, Konte ka zbuluar se në këshillat për lojtarët gjatë stërvitjes nuk ndalet vetën në analizat tekniko-taktike, por i shpjegon grupit edhe se të bëjnë seks.

Po, e vërtetë! Antonio Konte kërkon t’i ketë lojtarët gjithnjë në gjendje maksimale dhe për këtë ndërhyhet deri te jeta personale. Tekniku u Interit në një intervistë për L’Equipe ka shpjeguar me detaje këshillat se si futbollistët duhet të bëjnë seks gjatë sezonit.

“ Gjatë sezonit raportet seksuale nuk duhet të zgjasin shumë, duhet të bësh sforcon më të vogël fizike. Kështu, është mirë të qëndrojnë poshtë partneres”, u shpreh Konti. /Egi Çabeli-VipSport.al/