sex hikayeleri porno izle kartal escort

Lojtarët e dënuar të Këlcyrës e gjejnë zgjidhjen për të shmangur dënimin, do luajnë në Greqi

Pak ditë më parë Komisioni i Disiplinës vendosi të përjashtonte përjetë nga futbolli i luajtur tre lojtarë të Këlcyrës, për shkak të veprimeve të dhunshme në sfidën ndaj Maliqit. Megjithatë, futbollistët duken se e kanë gjetur zgjidhjen për të ushtruar sërish profesionin e tyre.

Duke qenë se në Shqipëri tashmë kjo mundësi iu është hequr, ata do të luajnë në Kategorinë e Katërt greke. Këtë lajm e ka konfirmuar klubi i Këlcyrës me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Në këtë formë, futbollistët e Këlcyrës kanë gjetur mënyrën më të mirë për të shmangur dënimin, dhe në janar do vazhdojnë një aventurë të re në Greqi.  /Egi Çabeli-VipSport.al/

Postimi i klubit të Këlcyrës: