sex hikayeleri porno izle kartal escort

Kategoria e Dytë, rezultatet e Grupit A / Vora triumfon në transfertë, Luzi likuidon Partizanin B

Në Grupin A të Kategorisë së Dytë janë luajtur sfida delikate, ndërsa ajo që bie në sy janë takimet në Luz dhe kryeqytet. Kështu, Luzi 2008 që është pretendentë ka mposhtur Partizanin B me rezultatin 3-2. Ndërkohë që duhet theksuar se ka qenë një sfidë e luftuar.

Pavarësisht se në përbërje kishte edhe lojtarë nga skuadra e parë si: Ekuban, të kuqtë nuk mundën që të merrnin tri pikët në Luz. Ndërkohë që Vora ka mposhtur Spartakun në Tiranë, ashtu si dhe Gramshi që ka fituar në Kamzë.

Mirdita vazhdon të surprizojë duke mundur sot Sopotin me pretendime, ndërsa Vllaznia B ka mposhtur Adën me rezultatin 3-2. Ja rezultatet e ndeshjeve të sotme në Grupin A…:

GRUPI A / Rezultatet e sotme

Spartaku-Vora                                     2-3

Internacional Tirana – Tirana B          1-2

Kamza-Gramshi                                  0-1

Vllaznia B – Ada                                3-2

Mirdita-Sopoti                                    1-0

Luzi 2008 – Partizani B                      3-2