sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Kategoria e Dytë, grupi B / Albpetroli e Tomori nuk ndalen, Butrinti rikthehet me fitore në shtëpi

Në Grupin B të Kategorisë së Dytë ka mjaft rivalitet dhe kjo është parë edhe në sfidën e sotme, ku kanë fituar pretendentët kryesore, siç janë Albpetroli që ka mposhtur Tepelenën në “Alush Noga” me rezultatin 2-1.

Ndërkohë, Tomori ka marrë 3 pikë në transfertën e Ersekës. Butrinti është rikthyer në fushën e vete dhe ka mundur Këlcyrën me rezultatin e thellë 5-2. Pa thënë se edhe Delvina ka mposhtur Selenicën me rezultatin 4-2.

Nuk kanë bërë hap fals Përmeti e Memaliaj që kanë fituar në fushat e tyre…

Kategoria e Dytë / Grupi B

Rezultatet e sotme

Butrinti-Këlcyra          5-2

Përmeti-Skrapari         2-1

Gramozi-Tomori          1-2

Memaliaj-Naftëtari      3-2

Albpetrol-Tepelena     2-1

Delvina-Selenica         4-2