sex hikayeleri porno izle kartal escort

Dy sulmuesit erdhën me bujë në Durrës, por Teuta ja kalon vetëm Luftëtarit!

Teuta gjatë merkatos afroi dy sulmues të cilët erdhën me bujë në Durrës. Bëhet fjalë për Khalid që në sezonin e shkuar u tha se ishte një lojtar që kishte spikatur në Superligën e Kosovës si dhe Nikaç që vinte nga Mali i Zi.

Shpesh trajneri Blendi Shkëmbi ka folur për gjendjen jo të mirë të dy lojtarëve, të cilët edhe në Gjirokastër nuk e gjetën rrugën e rrjetës. Por, po t’u hedhësh një sy statistikave, ajo që bie në sy është se durrsakët kanë shënuar më shumë vetëm se Luftëtari këtë deri më tani.

Teuta ka shënuar 8 gola, ndërsa Luftëtari ka shënuar 6 në këto 12 javë që janë luajtur. Mjaft pak për një ekip që synon trofe dhe pjesëmarrjen në Kupat e Europës…

E.S./Vipsport.al/