sex hikayeleri porno izle kartal escort

Derbi i fqinjëve mbyllet në barazim, Laçi e Kastrioti lënë fitoren për në kampionat

Sot, në mesitë, në Pezë-helmës u ndeshën në një test miqësor Kastrioti dhe Laçi. Kurbinasit në këtë sfidë nuk preferuan që të aktivizojnë Ignjatoviçin dhe Nuabuezen, ndërsa trajnerët kanë hedhur në fushë tërë lojtarët e tjerë që kanë pasur të gatshëm.

Kanë qenë krutanët, ata të cilët me anë të mesfushorit të tyre me eksperiencë, Abaz Karakaçi kanë shndërruar në gol një penallti në të 35-tën minutë. Me këtë rezultat është mbyllur edhe pjesa e parë e ndeshjes miqësore mes dy ekipeve fqinje.

Dy minuta pa u mbyllur pjesa e parë, në një krosim të Tekos, ka qenë Spahiu që ka shënuar duke barazuar rezultatin.

Në pjeswn e dytë, duhet theksuar se Laçi ka treguar më tepër cilësi edhe në saj të lojtarëve kualitativ në përbërje.  Me shifrat 1-1 është mbyllur ndeshja miqësore mes Laçit dhe Kastriotit, ndërsa nga e hëna skuadrat do të mendojnë për ndeshjet që kanë në kampionatet respektivë.

E.S./Vipsport.al/