sex hikayeleri porno izle kartal escort

“Dardanët” kërkojnë të shkruajnë historinë, nisen në drejtim të Republikës Çeke

Kosova ka nesër një takim shumë të vështirë dhe njëkohësisht më të vështirin në grup. Të besuarit e Shaland, do të përballen nesër me skuadrën e Republikës Çeke, aty ku një fitore do t’i afronte më shumë me kualifikimin për në Europian, gjë e cila do të ishte një arritje historike.

Në prag të këtij takimi, skuadra e Kosovës ka udhëtuar në drejtim të Republikës Çeke ku edhe do të synojë që të marrë një fitore ditën e nesërme. Megjithatë, për dardanët pritet të jetë një ndeshje shumë e vështirë duke parë se është si një finale për ekipet.

Skuadra Çeke do të kualifikohej me një fitore të mundshme në shtëpi, teksa një fitore e Kosovës duhet të shoqërohet edhe me një barazim në ndeshjen kundër Anglisë. /Erjon Allaraj-VipSport.al/