Zërat për një rikthim të Ibrës te Interi, Kasano: Pas një minute do bënte sherr me Konten

Zllatan Ibrahimoviç është duke e marrë seriozisht në konsideratë mundësinë për t’u rikthyer në Itali, aty ku më parë është aktivizuar me tre të mëdhatë, Juventusin, Interin dhe Milanin. Përveç emrave të rinj në listë nga Serie A si Bolonja dhe Napoli që interesohen për sulmuesin, tashmë është shtuar edhe Interi.

Edhe pse drejtori sportiv Marota tha se në janar nuk do të ketë lëvizje. Ndërkohë, ish-futbollisti Antonio Kasano, i cili është aktivizuar edhe me Interin, në emisionin ‘Tiki Taka’ është shprehur se Ibrahimoviç do të bënte sherr me Konten vetëm pas një minute te Interi.

“ Hipoteza Inter për Ibrahimoviç? Me Konten pas një minute e gjyusmë do të plaste sherri. Ose me shumë mundësi pas konferencës së parë”, u shpreh barezi, duke njohur temperamentet e Kontes dhe Ibrës.

/Egi Çabeli-VipSport.al/