VIDEO / Dallku nuk i kursen talljet: Duhet falënderuar portieri i Malit të Zi, e bëri punën siç duhet

Kosova arriti të merrte një fitore jo shumë të vuajtur kundër Malit të Zi me rezultatin 2-0, duken shpërdoruar edhe shumë raste të tjera të pastra që kishte. Ndërkohë, dy golat e shënuar erdhën si pasojë e gafave të portierëve ku fillimisht ishte Petkoviç ai që bëri një dalje të gabuar dhe vetëm pak minuta më vonë, e ndërroi trajneri. në momentin që Petkoviç po linte fushën, Armend Dallku nuk e ka kursyer ironinë e tij.

“Punën e tij e bëri mirë për ne, mund të largohet i qetë pasi e shënuam një gol”. Ndërkohë, edhe goli i dytë u shënua nga një pakujdesi e portierit Mijatoviç, ku edhe për të, nuk ka munguar ironia dhe tallja nga Dallku, i cili e ka falënderuar portierin.

“Pasim fenomenal nga Kololli. Nuk është rastësisht dhe Muriqi nuk e kishte të vështirë. Gjuajtjen e parë nuk e bëri të saktë, por duhet një falënderim edhe për portierin sepse bëri një ndërhyrje ashtu siç duhet për ne”, u shpreh Dallku pas golit të dytë. /Erjon Allaraj-VipSport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al