Shlyerje borxhesh dhe një emër i njohur në stol, projekti italian te Dinamo nis të marrë “jetë”

Largimi i Igli Allmuçës nga Dinamo nuk ishte i rastësisht, pasi kompania italiane që tashmë ka marrë në dorë klubin blu edhe me letra, pas akordit që është gjetur në “Bar Taivan” ditën e sotme, duket se do të sponsorizojë dhe do të sjellë një emër të njohur.

Nga sa bëhet e njohur, një trajnerë që ka drejtuare dhe ekipe shumë të njohura në Itali pritet që të ulet në stolin e bluve, dhe synimi do të jetë që këtë sezon skuadra të tentojë Superioren, ndonëse duket pak mbrapa me pikë.

Në projekt bëhet e ditur se është edhe ndërtimi i një kompleksi modern, ndonëse ndeshjet zyrtare mund të luhen në “Selman Stërmasi”…Dinamo e madhe po rikthehet, “nëndetësja” më në fund po del në sipërfaqe!

E.S./Vipsport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al