Premtimi i presidentit Demi për Trashin: Nëse shënon gol, do të jap një shpërblim

Lorenc Trashi debutoi mbrëmë me fanellën e Shqipërisë në mënyrën më të mirë të mundshme, duke shënuar një supergol për kuqezinjtë. Në minutën e 40, ai provoi nga distanca duke e ndalur topin në rrjetë ndërkohë që ishte përzgjedhur nga UEFA edhe si futbollisti që duhej t’i nënshtrohej testeve anti-doping.

Ndërkohë, në përfundim të testeve dha edhe një intervistë për “Supersport”, aty ku u shpreh se ka marrë urime nga të gjithë, teksa ka zbuluar edhe telefonatën me presidentin e Partizanit. Trashi tregon se ka marrë një premtim nga Gazment Demi, që nëse shënon gol do të shpërblehet.

“Fola me presidentin Demi dhe i thashë që do të luaja. Më këshilloi të luaja pa emocion, të jepja më të mirën time dhe të isha i qetë. Ai tha që duhet përqendrim dhe më premtoi se nëse do të shënoja gol, do të më jepte një shpërblim të mirë kur të kthehem në Tiranë”, u shpreh Trashi. /Erjon Allaraj-VipSport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al