Në Shkodër nuk njohin pushime, trajneri dhe dy ndihmësat ndjekin skuadrën B

Pas ndeshjes miqësore që skuadra e Vllaznisë luajti ndaj skuadrës B, trajneri Mirsad Jonuz, tha se tashmë që  njeh më mirë ambientin shkodran, ai do të hedhë sytë nga moshat dhe skuadra B sidomos aty ku luajnë edhe shumë futbollistë që nuk gjejnë hapësirë në skuadrën e parë.

Duke qenë se skuadra e parë e ka pasur sot pushim, trajneri Mirsad Jonuz, bashkë edhe me dy ndihmësat e tij, Ideal Lekiqi si dhe Safet Osja janë parë në fushën sportive “Reshit Rusi”, aty ku ka luajtur Vllaznia B – Luzi, sfidë e vlefshme për grupin a të Kategorisë së Dytë, dhe skuadra e dytë e klubit shkodran është mundur në shtëpi.

Jonuz dhe stafi i tij kanë ndjekur krejt ndeshjen, ndërsa në skuadrën e dytë kanë luajtur edhe disa lojtarë rezervë të skuadrës së Superiore, apo dhe disa të rinj të talentuar, por që nuk kanë mundur të shmangin dot disfatën në fushën e tyre.

E.S./Vipsport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al