Ndryshon programi, Teuta e pret Flamurtarin në “Elbasan Arena”

Teuta do ta luajë ndeshjen me Flamurtarin ditën e premte në “Elbasan Arena”. Pak minuta më parë, drejtuesit durrsakë kanë konfirmuar zhvillimin e ndeshjes në qytetin e Elbasanit, ndërsa kjo është bërë pasi po ndërhyhet në impiant.

Durrsakët synojnë që të marrin vendin e parë, ndërsa zhvillimi i sfidës në qytetin e Elbasanit nuk i ndryshon aspak synimet e durrsakëve të Blendi Shkëmbit që do të kërkojnë tri pikët përballë ekipit të vendit të fundit në renditje.

Durrsakët në këtë sfidë do të jenë të plotë, ndërsa edhe mbrojtësi Todorovski rikthehet në këtë takim dhe pritet që të jetë titullarë në linjën e djathtë të durrsakëve. Ja postimi që kanë bërë pak minuta më parë në faqen e tyre zyrtare drejtuesit durrsakë…

E.S./Vipsport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al