Luftëtari zbret në stërvitje, më në fund Marantas e ka skuadrën e plotë

Luftëtari ka zbritur sot në fushën e stërvitjes dhe ka nisur që të mendojë për ndeshjen e radhës në shtëpi, atë me Bylisin që do ta luajë në orën 14:00 në stadiumin “Gjirokastra”. Një ndeshje mjaft e rëndësishme për bluzinjtë që synojnë pikët e plota.

Duhet thënë, se për herë të parë që kur ka marrë drejtimin e skuadrës bluzi, trajneri Jorgos Marantas do ta ketë grupin e plotë, e madje do të ndërtojë një 11-she ideale në një sfidë mjaft të rëndësishme shtëpie.

Me lojën dhe rezultatet që kanë bërë në javët e fundit, bluzinjtë, tashmë janë më të konsoliduar si skuadër dhe synimi i tyre është largimi nga “zona e ftohtë” e tabelës së renditjes në Superiore.

E.S./Vipsport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al