Lajmi i keq për Konten, Sançez operohet dhe mbyll vitin pa e filluar mirë si zikaltër

Tifozët e Interit do të shohin Aleksis Sançez përsëri në fushën e lojës vetëm në vitin 2020, pasi sulmuesi kilian e ka mbyllur vitin aktual me operacionin të cilit i është nënshtruar sot. Një vendim i marrë në bashkëpunim me Mançester Junajtid, me shpresën që kjo ndërhyrje kirurgjikale t’i japë fund një herë e përgjithmonë problemeve që ka vuajtur ai në dy sezonet e fundit.

Sançez u dëmtua në miqësoren mes Kilit dhe Kolumbisë dhe sipas vetë klubit zikaltër, sot pas vizitës te një specialist në Barcelonë u vendos që të kryhej menjëherë ndërhyrja kirurgjikale. Meqë kartoni i tij i përket ende Mançester Junajtid që i paguan një pjesë të rrogës, Interi dhe futbollisti diskutuan me “djajtë e kuq” dhe pasi morën miratimin e tyre vendosën që të kalonin këtë operacion që sot.

Ndërhyrja ka kaluar me sukses, por tashmë pritet që koha jashtë fushave të lojës të jetë nga 2 në 3 muaj, që do të thotë se lojtari ka mbyllur vitin praktikisht dhe se do të kthehet përsëri në dispozicion të Kontes vetëm në fillimin e 2020, kur të ketë bërë edhe njëherë nga e para fazën përgatitore për të përballuar pjesën e dytë të këtij edicioni. /vipsport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al