E nisi me Tomorin dhe përfundoi në Patos bashkë me lojtarët, ish-trajneri i Apolonisë synon ngjitjen

Mori drejtimin e skuadrës së Albpetrolit, ose më saktë u rikthye në Patos pak ditë para startit të garës, e bashkë me të u rikthyen edhe një grup lojtarësh patosarakë që kishin qenë pjesë e Tomorit për më pak se një muaj, me synimin për të ngjitur beratasit në të Parën.

Por, për shkak se Komiteti Ekzekutiv vendosi që të mos kishte më shumë se 3 lojtarë nga jashtë qarkut, të gjithë u detyruan që të bëjnë prapaktheu. Marjol Miho, me eksperiencën e mëparshme në Patos dhe te Apolonia në Kategorinë e Parë, u rikthye te Albpetroli këtë herë për ta ngjitur një kategori më lartë.

Skuadra e tij sot mori një fitore të vështirë, duke shënuar nëë limite, ndërsa Albpetroli ka pikët e plota, plotë 9 pas tri javëve kampionat…Pas ndeshjes së fituar në Memaliaj, Marjol Miho ka bërë edhe një status të veçantë si më poshtë në profilin e tij zyrtar në “Facebook”.

E.S./Vipsport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al