Sulmuesi kryesor drejt rikthimit si titullarë, një nga zbulimet e Flamurtarit rrezikon sezonin

Flamurtari këtë javë ka një ndeshje delikate e cila mund të vlejë shumë për të ardhmen e kuqezinjve në Superiore. Vlonjatët do të luajnë me luftëtarin në Gjirokastër, me rivalin që deri më tani ka 0 pikë ashtu si dhe kuqezinjtë e Sadedinit.

Një lajm i mirë është se rikthehet sulmuesi shkodran Xhevahir Sukaj, një nga më të mirët e sezonit të shkuar dhe lider i kuqezinjve. Por, një mungesë mjaft e rëndësishëm është ajo e mbrojtësit Lirim Mema. Një futbollist me shumë perspektivë në radhët e skuadrës kuqezi por që u dëmtua gjatë ndeshje aqë Kosova U-21 me bashkëmoshatarët anglezë.

Gjithsesi, trajneri Sadedini do të shohë alternativat që ka gati, ndërsa në Gjirokastër humbja është e papranueshme për vlonjatët.

E.S./Vipsport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al