sex hikayeleri porno izle kartal escort

Skuadra e përjashtuar bën “ankand” me trajnerë dhe lojtarë

Kamza po ndërtohet në një kohë rekord dhe duket se skuadra që u përjashtua sezonin e shkuar nga Superiorja, ka afruar disa futbollistë mes tyre edhe nga ata që kanë kontribuar në Kategorinë e Parë për Kamzën, si Alvi Gjonaj.

Por, jo vetëm, pasi janë afruar lojtarë që kanë qenë pjesë të skuadrës U-19 të kamzës, por edhe shumë lojtarë të rinj nga kryeqyteti. Po ashtu te Kamza pritet që të vijë edhe një trajner dhe aktualisht po drejtohen nga zv. trajneri i sezonit të shkuar, Ergys Luga që ka firmosur në Kinë.

Sinan Bardhi si alternativë, por edhe Rezart Maho mund të jetë një tjetër alternativë për ekipin e periferisë së kryeqytetit që në kategorinë e Dytë që starton javën e ardhshëm do të synojë që të ngjitet në të Parën.

E.S./Vipsport.al/