sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Lëvizje befasuese para fillimit të kampionatit, Kastrioti humbet edhe kapitenin

Kastrioti humbet edhe kapitenin vetëm pak ditë para se të nisë kampionati. Emiljano Çela nuk ka gjetur gjuhën e përbashkët me drejtuesit e klubit krutan dhe është lojtar i lirë. Mbrojtësi qendror ishte një nga pikat më të forta e Kastriotit sezonin e shkuar në Superiore dhe u mendua se edhe këtë vit do të jepte një kontribut të rëndësishëm. Gjithsesi nuk do të ndodhë kështu.

Çela nuk ka qenë i pranishëm në dy seancat e fundit stërvitore dhe mësohet se ai nuk ka nënshkruar kontratë me Kastriotin. Kjo i krijon atij mundësinë të nënshkruajë me çdo skuadër. Momentalisht ai është në pritje të ofertave dhe mbetet për t’u parë se ku do të luajë sezonin e ardhshëm.

Kastrioti militon këtë sezon në Kategorinë e Parë në futbollin shqiptar dhe synon që të ngjitet sa më shpejt në Superiore. Në sezonin e fundit, megjithëse e nisi fazën e dytë me pak pikë, u kthye në pretendent për të qëndruar, duke luftuar me Tiranën deri në javët e fundit të kampionatit. /VipSport.al/