sex hikayeleri porno izle kartal escort

Bare: Kombëtarja do rikthehet në majë, asnjë të mos dyshoj te djemtë

Pas ndeshjes mesfushori i Kombëtares, Keidi Bare është shprehur se ekipi shumë shpejtë do kthehet në maja atje ku ka qenë më parë, ndërsa është shprehur se asnjë nuk duhet të dyshoj te djemtë.

Bëmë një lojë të mirë, gjithmonë e kemi folur në stërvitje se duhet të futemi në fushë pa frikë. Kjo Shqipëri do rikthehet ku ka qenë, në Europian apo edhe më lart. Për Francën e thamë, që ishte e vështirë, jam i kënaqur për rezultatin dhe shpresojmë të vazhdojmë. Memushajn kam folur dhe më ka ndihmuar në stërvitje dhe jashtë fushë, ndjehem mirë dhe është profesionist brenda dhe jashtë fushe.

Reagimi? Kombëtarja do rikthehet në maja atje ku e ka vendin dhe me ekipin që kemi do arrijmë lart. Shumë njerëz nuk besonin, por jemi 100% të bindur në vetvete dhe asnjë mos të dyshoj te dj