sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

VIDEO/ Tifozja më e famshme e Kombëtares “djeg” rrjetet sociale: Mbase kam vetëm sy fantastikë

Shqipëria luajti për herë të parë në Europian në vitin 2016, kur arriti atë kualifikim historik dhe bëri paraqitje dinjitoze në Francë. Kuqezinjtë morën një fitore ndaj Rumanisë, ndërkohë që mbështetja e tifozerisë ishte e madhe në Francë.

Një nga tifozet më të famshme, u bë modelja Rike Roçi e cila me format e saj mori jo pak vëmendje në tribuna. Sakaq, vëmendje di të marrë edhe në rrjete sociale ku në profilin e saj në “Instagram”, numëron me qindra fansa, për të cilët publikon jo pak foto e video që nuk i lënë shumë vend imagjinatës.

Së fundmi, modelja që është edhe një tifoze e Milanit ka publikuar një “ASK”, ku të gjithë mund t’i drejtonin pyetje, ndërkohë që nuk ka ngurruar të tregojë format e saj në një pyetje, ku komplimentat i shkonin vetëm për… sytë. /VipSport.al/