sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Kolashinac dhe Ozil nuk mjaftohen vetëm me përplasjet me thika, lihen jashtë edhe nga trajneri

Pak ditë më parë, dy agresorë sulmuan yllin turko-gjerman Mesut Ozil, të cilin e shpëtoi ndërhyrja e shokut të skuadrës, Sead Kolashinac. Ky incident, u pasua me një tjetër përplasje dhe klubi i Arsenalit e jo vetëm, u detyruan që të vënë roje private para hyrjes së mesfushorit për të siguruar jetën e tij.

Sakaq, dyshja e futbollistëve janë lënë jashtë edhe për ndeshjen e parë të kampionatit, si edhe pritet të jenë sërish jashtë për disa ditë. Shkak për këtë lënie jashtë, është bërë situata e krijuar dhe mendohet se është zgjidhja më e sigurt për dy futbollistët që po përballen me sulme të vazhdueshme.

Megjithëse policia angleze bëri të mundur arrestimin e dy personave që dyshohen si agresorët që sulmuan Ozilin, sërish nuk ka qetësi ku tashmë të kërcënuar ndihen të gjithë futbollistët e Arsenalit. Ende nuk është zbardhur asgjë dhe nuk dihen arsyet që i kanë shtyrë agresorët që të sulmojnë dy futbollistët. /Erjon Allaraj-VipSport.al/