Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

FOTO/ Humbja irriton tifozët e Kukësit: Duro sa e ke pazarin? Hiqeni sa nuk është vonë

Kukësi u mund në finalen e Superkupës së Shqipërisë nga Partizani me rezultatin 4-2. Megjithëse në pjesën e dytë dominoi dhe goditi dy herë traversën, skuadra verilindore gaboi gjithçka në pjesën e parë të kohës shtesë duke pësuar dy gola në pak minuta, kur dukej se gjithçka po shkonte mirë për ta.

Sakaq, kjo humbje ka irrituar tifozerinë verilindore që ka reaguar në mënyrë të ashpër në rrjetet sociale. Në faqen zyrtare në “Facebook”, tifozët e Kukësit ia kanë faturuar humbjen trajnerit Shpëtim Duro të cilit i kërkojnë të largohen sa nuk është vonë.

Nuk kanë munguar edhe komentet që e lidhin trajnerin Duro me të shkuarën e tij, duke qenë se ka drejtuar edhe Partizanin vite më parë. Kukësi do të luajë në fundjavë sërish ndaj Partizanit, por këtë herë në kuadër të Kategorisë Superiore. /Erjon Allaraj-VipSport.al/