sex hikayeleri porno izle kartal escort

Forlan “zbulon” Ronaldon: Ishte shumë egoist, rrinte gjithë ditën duke u parë në pasqyrë

Kristiano Ronaldo mbetet një nga personazhet më të komentuar për shkak të sjelljes së tij në fushë, qoftë për mirë apo për keq. Shpesh herë është akuzuar si një futbollist egoist, që më shumë se skuadra ka rëndësi suksesi personal, por në fakt në shumë raste ai ka vërtetuar të kundërtën.

Në lidhje me të, ka folur edhe Diego Forlan i cili ka qenë në të njëjtën skuadër me Ronaldon. Në sezonin 2003-04, ai ishte pjesë e Junajtidit dhe duket se nuk ka pasur një mendim të mirë për portugezin ndaj të cilit, nuk ka fjalë të mira.

“Ai ishte shumë egoist në dhomat e zhveshjes dhe mund të them se nuk kishte fare lidhje me Bekamin. Ronaldo qëndronte gjithë ditën para pasqyrës pasi i pëlqente shumë që të shihte veten”, u shpreh Forlan. /Erjon Allaraj-VipSport.al/