Ramadani: Sot në mëngjes e mora vesh që do isha titullar, nuk mendova për të shënuar

Pas ndeshjes, autori i golit të dytë Ylber Ramadani në një prononcim për RTSH, u shpreh i lumtur për golin e parë me fanellën e kuqezinjve teksa shtoi se në mëngjes e kishte marrë vesh se do të ishte titullar.

“Jam shumë i kënaqur, falenderoj stafin, lojtarët e tjerë dhe publikun. Të gjithë na ndihmuan për golin, të realizoj golin as në ëndërr se kisha imagjinuar. Sot në mëngjes e mora vesh që do luaja titullar, më tha trajneri a isha gati. Mendoj se ndihem mirë me skemën, kisha siguri, trajneri më tha luaj si di vetë”.

Momenti i golit

“Të them të drejtën mora topin për të qarkulluar por pashë hapësirën dhe godita. Do shkoj fillimisht me pushime, më pas për merkato mendon menaxheri”, tha Ramadani.

more recommended stories