Mihaj nis aventurën e re: U realizua një ëndërr për mua, falënderoj klubin që e lejoi këtë hap

Enea Mihaj i ka dhënë fund aventurës së tij me fanellën e Panetolikosit dhe ditën e djeshme është prezantuar si futbollisti më i ri i PAOK-ut, kampion në fuqi në Greqi. Mbrojtësi i Kombëtares kërkohej nga shumë skuadra si në Greqi, ashtu edhe jashtë megjithatë ka vendosur të qëndrojë te PAOK-u.

Nëpërmjet një postimi në “Instagram”, mbrojtësi i Kombëtares ka falënderuar stafin që e ka ndihmuar të jetë në këtë formë ndërkohë që edhe klubin që e lejoi të largohet. Ai shton se me kalimin te një skuadër si te PAOK-u po i realizohet një ëndërr.

“5 vite te skuadra e Panetolikosit, skuadra e cila më rriti dhe më ndihmoi të realizoj një ëndërr. Dua të falënderoj të gjithë administratën që e respektoi dëshirën time dhe më lejoi në kohën e duhur që të hedh këtë hap në karrierë. Falënderoj të gjithë trajnerët me të cilët kam punuar dhe sigurisht të gjithë shokët e skuadrës nga të cilët kam mësuar shumë ndër vite. Dua të falënderoj të gjithë tifozët për mbështetjen që nga momenti i parë dhe me dashuri iu uroj vetëm suksese. Me respekt dhe vlerësim, Enea Mihaj”, shkruhej në postimin e mbrojtësit. /Erjon Allaraj-VipSport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al