Shqipëria U18 përgatitet për një turne, grumbullohen futbollistë nga ekipe të njohura

Shqipëria U18 do të marrë pjesë në një turne miqësor që do të zhvillohet në Kroaci duke filluar nga data 27 maj e deri më datën 2 qershor. Në prag të këtij turneu të quajtur “Kvarnerska Rivijera 2019”, trajnerët Ilir Biturku dhe Olsi Uku kanë publikuar listën me futbollistët e grumbulluar.

Bie në sy fakti se ka shumë futbollistë të cilët aktivizohen me skuadra elitare në Europë, duke nisur nga Anglia e deri në Greqi. Shqipëria do të luajë në këtë turne ndaj ekipeve si Venecia, Orijenti dhe Vinodoli, ndërkohë që grumbullimi nis nga dita e nesërme në qytetin e Durrësit.

Lista e futbollistëve:

more recommended stories

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al