sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Nuk ka më besim klubi, largohet nga Levante njeriu që transferoi Armando Sadikun

Armando Sadiku arriti të bënte një transferim të bujshëm pak kohë më parë, duke lënë Legian e Varshavës për t’u transferuar në kampionatin spanjoll te Levante. Ky transferim u bë i mundur nga drejtori sportiv Tito, i cili ngulmoi të transferonte Sadikun në Spanjë megjithëse ky i fundit dështoi duke mos treguar vlerat e tij, e sidomos pas dëmtimit.

Në fakt, Sadiku nuk është futbollisti i vetëm që ka dështuar te Levante pasi shumë futbollistë të tjerë janë larguar pa lënë shumë gjurmë. Kjo ka bërë që drejtuesit të mos i rinovojnë kontratën drejtorit sportiv duke e larguar nga skuadra dhe tashmë janë vënë në kërkim të një drejtori tjetër sportiv.

Disa nga goditjet e Titos në merkato, janë Joze Kampana, Ruben Rokina, trajneri Pako Lopez dhe Enis Bardhi që po shkëlqen në kampionatin spanjoll dhe kërkohet nga shumë klube në Europë. Ky ishte sezoni i tretë i Titos si drejtor sportiv i Levantes dhe më të shumta kanë qenë sukseset sesa dështimet megjithatë nuk janë bindur në klub. /Erjon Allaraj-VipSport.al/