FOTO/ Tifozja e Juventusit “tërbon” rrjetet sociale, bardhezinjtë i mbështet edhe… nudo

Që Juventusi ka tifozë në të gjithë botën, kjo tashmë është diçka që dihet, por më tepër se tifozë të thjeshtë, ka edhe nga ato tifoze të cilat janë të gatshme të heqin gjithçka për të treguar dashurinë e tyre për kampionët e Italisë. Margot Ovani është një nga tifozet e cila nuk ngurron të tregojë se në zemrën e saj është vetëm Juventusi.

Së fundmi, ajo ka realizuar një set fotografik nudo, ku pjesët intime i ka mbuluar me anë të pikturave. Në trupin e saj, është pikturuar fanella e Juventusit, me fotot që janë bërë virale në rrjet dhe që nuk lënë shumë vend për imagjinatë. /VipSport.al/