VIDEO/ Përmbledhja e ndeshjes me Antaliasporin, shikoni golin ne Bardhit

Partizani ka luajtur edhe miqësoren e dytë në Turqi, ku ka barazuar 1-1 me Antaliasporin, ashtu si dhe me Sivasporin. Skuadra e trajnerit Gega ka shënuar në të dyja ndeshjet dhe kjo është pozitive.

Këtë herë ka shënuar sulmuesi Jurgen Bardhi dhe këtë gol mund të shijoni në këtë video të postuar nga faqja zyrtare e Partizanit në facebook, ku është përmbledhja e gjithë ndeshjes.

Bardhi, ashtu si gjithë titullarët e tjerë, u aktivizua në pjesën e dytë dhe gjeti rrugën e rrjetës menjëherë.

 

 

MIQËSORE ANTALYASPOR 1 – 1 FK PARTIZANI Shënues: Sinik 2‘ / Bardhi 46’

MIQËSORE ANTALYASPOR 1 – 1 FK PARTIZANIShënues: Sinik 2‘ / Bardhi 46’ Formacioni: Xhika, Belica(kap), Bitri, Kalari, Kodra, Kote, Ferrati, Mensah, Jusufi, Çinari, HyseniU aktivizuan: Hoxha, Ibrahimi, Atanda, Trashi, Telushi, Mala, Hila, Bardhi, Cardoso, AsaniTrajner. Skënder Gega

Publiée par FK Partizani Albania sur Vendredi 11 janvier 2019