VIDEO/ Erjona Sulejmani nuk njeh limite, “nxeh” temperaturat e ishullit të balonave

Erjona Sulejmani di të marrë vëmendjen e fansave edhe jashtë botës së futbollit dhe stadiumeve. E njohur si bukuroshja e cila ndiqte gjithmonë në stadium Zvicrën për të parë nga afër ish-bashkëshortin e saj Blerim Xhemaili, Erjona tashmë po shijon pushime.

Ajo ka zgjedhur Spanjën si vendin për të kaluar disa ditë relaksi së bashku me djalin e saj dhe këtë po e bën në ishullin e Fuerteventuras në ishujt Kanarie. Fotot dhe videot e postuara në rrjetet sociale, nuk kanë shumë nevojë për t’u komentuar dhe nuk lënë shumë vend për imagjinatë. /VipSport.al/