(VIDEO) Ronaldo imiton gazetarin e “JTV”, shokët e skuadrës shpërthejnë në të qeshura

Kristiano Ronaldo ende është duke pritur për golin e tij të parë me fanellën e Juventusit, por ai sigurisht ka bërë veten të ndihet si në shtëpi në Torino, duke u ambientuar shumë shpejt.

Në stërvitjen e sotme, “CR7” ka marrë vëmendjen e të gjitha rrjeteve online, pasi është filmuar duke tallur prezantuesit e “JTV” (Juventus TV).

Ylli portugez ishte në mes të një seance stërvitore kur ai vuri në dukje gazetarin që fliste në kamera. Ai u ngjit pas tij, nxori fytyrën dhe imitoi, me prezantuesin që ishte i lumtur që nuk ishte në dijeni./Veronik Istrefaj – vipsport.al/