sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

FOTO/ Mynih 1860 krijon një uniformë të re për Oktoberfest, surprizën me të mbathurat

Klubi gjerman i Mynih 1860, me rastin e Oktoberfest, ka menduar të bëjë gati një uniformë të tretë që përshtatet me këtë festë dhe që do ta veshë më 22 shtator, në ndeshjen e radhës me Vehen.

Fanella do të jetë me kuadrate të bardhë dhe blu, por surpriza e vërtetë në këtë uniformë qëndron te të mbathurat, që do të jenë prej lëkure, të ngjashme me ato që gjermanët veshin në ditët e festës së Oktoberfest.

Një gjetje origjinale nga skuadra nga Mynihu, që prej vitesh po vuan në kategoritë e ulëta të futbollit gjerman. / Vipsport.al