sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

(VIDEO) Përmbysje e çmendur e Juventusit, shënojnë të gjithë përveç Ronaldos

Çfarë ndeshje u luajt mes Kievos dhe Juventusit. Përmbysje mbi përmbysje, gola të shumtë të shënuar, gola të anuluar, gjuajte, sulme nga të dyja krahët. Një ndeshje që na bën të shpresojmë se kampionati italian është rikthyer sërish aty ku duhet.

Pas golit të barazimit nga Bonuçi, ishte Bernadeski që i dha fitoren Juventusit në limite. Kievo bëri një ndeshje shumë të mirë, në fund u dorëzua dhe u mposht me rezultatin 2-3./Veronik Istrefaj – vipsport.al/

Kievo – Juventus   2-3 (Bernadeski 90+3′)

Kievo – Juventus   2-2 (Bonuçi 75′)

Kievo – Juventus   2-1 (Xhakerini 56′)

Kievo – Juventus   1-1 (Stepinski 38′)

 

Kievo – Juventus    0-1  (Kedira 2′)

Formacionet zyrtare

Kievo (4-3-3): Kaciatore, Tomoviç, rosetini, depaoli, Rigoni, Randonoviç, Hetemaj, Bani, Stepinksi, Xhakerini Trajner: Lorenzo D’Ana

Juventus (4-2-3-1): Shezni, Kanselo, Bonuçi, Kielini, Sandro, Kedira, Pjaniç, Kuardrado, Dibala, Kosta, Ronaldo Trajner: Maks Alegri