VIDEO/ Jo vetëm në Shqipëri, përgjaket gjyqtari i takimit Sturm Graz-AEK

Ndeshja mes Sturm Grazit dhe AEK Larnaka është ndërprerë, pasi sigurimi nuk ka arritur që të ndalojë një tifoz vendas të futet në fushë dhe të godasë gjyqtarin aësor me mjete të forta, duke e lënë të gjakosur e të shtrirë në tokë.

Ndeshja e vlefshme për turin e tretë të Ligës së Europës ishte në rezultatin 2-0 për skuadrën mike në momentin kur u ndërpre. /Veronik Istrefaj – vipsport.al/

Ndeshja mes Sturm Grazit dhe AEK Larnaka është ndërprerë, pasi sigurimi nuk ka arritur që të ndalojë një tifoz vendas të futet në fushë dhe të godasë gjyqtarin aësor me mjtet të forta, duke e lënë të gjakosur e të shtrirë.