sex hikayeleri porno izle kartal escort

“I frikshmi” Zhervinjo kthehet në Itali, ja cilën fanellë do të veshë sezonin e ri!

Sulmuesi nga Bregu i Fildishtë, Zhervinjo, është shumë pranë kthimit në kampionatin italian, por jo me fanellën e Romës. Ai është gati të lërë Kinën dhe të firmosë për Parmën, që kthehet në Serinë A pas disa sezonesh.

Bisedimet mes palëve janë në një fazë të avancuar. Në radhët e drejtuesve të Parmës ka optimizëm se sulmuesi me shumë përvojë, do të veshë fanellën e skuadrës së tyre sezonin e ri.

Zhervinjo ka luajtur më parë me Lilën në Francë, me Arsenalin në Angli dhe me Romën në Itali, për të kaluar te Hebei Fortune në Kinë. / Vipsport.al