Jul Deda: Hienat e degraduan Vllazninë, s’duhet ta pranojmë mëshirën

Aktori i humorit, Jul Deda ka reaguar përmes një statusi në Facebook, pas rënies së Vllaznisë në Kategorinë e Parë.

Si shkodran, edhe Deda ndihet i mërzitur dhe këtë gjë e tregon hapur.

Por, përtej akuzave ndaj Partizanit që kanë bërë së fundmi shkodranët, për faktin se të kuqtë humbën ndaj Kamzës, Jul Deda shkruan se ishin “hienat” që e degraduan dhe e turpëruan Vllazninë. Aktori i njohur i humorit, shprehet se Vllaznia nuk duhet të kërkojë mëshirë nga ekipet e tjera.