Foto/ Marika Baldini, tifozja më “sexy” e Romës

Marika Baldini është një ndër tifozet më të përfolura të Romës. Modelja njihet për pasionin e saj për ngjyrat verdhekuq dhe tashmë që ekipi roman ka prekur gjysmëfinalen e Champions League, ajo do të jetë një motiv më shumë për të ëndërruar finalen.