“Sexy Moto GP”/ Vajzat më të bukura të pistës së Katarit (FOTO)

Sezoni i ri i Moto GP mori start këtë të diel. Piloti i Ducatit,  Dovizioso triumfoi në Katar, duke lënë pas Marquez dhe Rossin.

Por, sfidë nuk kishte vetëm mes pilotëve në pistë, por edhe në radhët e vajzave që shoqëronin protagonistët para startit të garës.

Për më tepër, ndiqni galerinë e fotove…