Trëndafila dhe tullumbace, bashkëshortja surprizon “bomberin” e Lazios për ditëlindje

Festë romatike për sulmuesin e Lazios, Immobile. Sot, “bomberi” italian feston 28 vjetorin e lindjes, ndërsa bashkëshortja e tij i ka bërë një surprizë të bukur.

Jessica ka postuar disa foto në rrjetet sociale teksa shihet dekori që ajo kishte përgatitur për 28-vjetorin e Immobiles.