MMA/ “KO” i dhimbshëm, gjuajtje brutale në rënie e sipër

Ndeshja e MMA mes Robby Drought dhe Mark Frazer ka pasur një fund spektakolar, por të dhimbshëm. Drought mposhti Frazer me një “KO” tenkik që në raundin e parë.

Një goditje e papritur në rënie e sipër, direkt e në nofullën e Frazer, i cili u përplas në tapet. Por, Frazer, edhe pse mori këtë goditje u ngrit dhe vazhdoi të luftonte dhe u dorëzua pak sekonda më pas.